Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Popis a dávkování
 

TABLETY MPG CAPS  

Do osobních aut   a do nákladních aut

Prezentace v TV - stahuj video   

Tablety MPG jsou prostředkem k údržbě motoru, který zároveň zlepšuje úsporu spotřeby pohonných hmot tím, že ve Vašem motoru vytváří tenoučký povlak na povrchu spalovacího prostoru. Tím je vašemu palivu umožněno, aby bylo při spalování účinnější. Tableta MPG vám pomůže uspořit a zároveň zvýší výkon motoru a navíc prodlouží jeho životnost.

Chraňte životní prostředí - Bylo vědecky dokázáno, že tablety MPG podporují snižování spotřeby pohonných hmot, zlepšují výkon a snižují emise. Obsahují 100 % aktivních látek, které vedou k úplné spotřebě tablet MPG v palivovém systému, aniž by poškozovaly motor, na rozdíl od lahví naplněných benzínem s příměsí. Díky tabletám MPG využije Váš vůz palivo úplněji a čistěji a zredukují se škodlivé emise a usazeniny olejového uhlí. Toto technologie byla vyrobena a vyzkoušena NASA a americkou armádou desítky let. Tablety MPG jsou zapsány u amerických úřadů pro ochranu životního prostředí EPA. Technologie spotřeby paliva byla porovnána na 32 186 800 km namátkovými, statisticky sestavenými zkouškami. Při posledním testování s vozem Nissan Altima v roce 2005 bylo v laboratoři zjištěno snížení spotřeby o 11% na litr na 100 km a dlouhodobý užitek ve vztahu k emisím výfukových plynů s použitím tablet MPG. Zvýšení energie znamená, že váš motor používá palivo účinněji, což vede k tomu, že palivo vydrží větší počet ujetých kilometrů a pozoruhodně se zvýší výkonnost.

Teflonové srovnání: Pro koncového zákazníka existuje jednoduché vysvětlení účinku tablet MPG. Zeptejte se jestli vědí jak funguje pánev potažená teflonovou vrstvou. Vědí, že teflonový povrch zabraňuje přilepování k povrchu pánve. Takto funguje i tableta MPG, v tom smyslu, že spalovací prostor vašeho motoru je potažen zvláštním katalytickým povlakem. Dokud budete pokračovat v používání tablet MPG, bude katalyzátor nadále zabraňovat účinkům molekul síry a jiných cizorodých látek, které se mohou v palivu vyskytovat, a bude zabraňovat vzniku olejových zbytků, fermeže a kyselin, které škodí motoru. Váš motor poběží vyrovnaněji, čistěji a v lepším tempu, takže máte výhodu efektivnější spotřeby paliva. 

Je garantováno, že tablety MPG jsou nejedovaté, neškodí životnímu prostředí a jsou plně pojištěny pro produkt s povinným ručením u společnosti Fuel Freedom International a u výrobce do výše 1 mil USD pro každou 1 událost.

Způsob fungování tablet MPG:

- na rozdíl od jiných benzínových přísad, se tablety MPG nepokouší palivo změnit nebo doplnit, ale podstatně zlepšují stupeň spalování

- tableta MPG vytváří na povrchu spalovacího prostoru katalytickou vrstvu, která vede k účinné spalovací efektivnosti a snižuje škodlivé emise výfukových plynů

- použitá technologie, jež byla vyvinuta, aby nanesla aktivní katalytický povlak na části spalovacího prostoru ( např. spalovací plocha, přední strana ventilů a pístů ), během spalování uvnitř spalovacího motoru, aby se zlepšila efektivita spalování a byly sníženy emise výfukových plynů. Technologie se ukazuje jako zvlášť výhodná pro zlepšování spalování v zelených motorech, jako např. v motorech, které jsou buď nové, nebo nedávno vyrobené nebo které mají minimální provozní dobu.

Kompletní popis v anglickém, německém a dalších na http://www.usetretephm.myffi.biz  vyberte lokalitu třeba Great Britain, po přeskočení intra si vlevo zvolte jazyk - change language ( v českém jazyce je jen úvod, ostatní bude v brzké době )

Dávkování:

Obsah:

10 MPG-CAPSTM ( každý 0,5 gramů)

Doporučené dávkování

1. použití

Další použití

23 – 40 litrů

1 tableta

0,5 tablety

41 – 59 litrů

1,5 tablety

1 tableta

60 – 85 litrů

2 tablety

1,5 tablety

86 – 108 litrů

2,5 tablety

2 tablety

109 – 130 litrů

3 tablety

2,5 tablety

131 – 159 litrů

3,5 tablety

3 tablety

První tankování : používejte dávkování uvedené ve sloupečku „ 1. použití“ .

Každé další tankování : používejte dávkování uvedené ve sloupečku „ Další použití“ .

Upozorně : Nep řekračujte doporučené dávkování. Pro lepší výsledky používejte produkt soustavně .   ( ušetříte 7-14 % paliva - někdo naměřil až 20 % )

Varování: Nezvyšujte dávkování a  řiďte se pokyny.

Pokračujte v  užívání výrobku a  tím dosáhnete veškerých zmiňovaných výhod této technologie. Pokračováním v  užívání této jedinečné technologie získáte svou vlastní zkušenost, ušetříte palivo a  snížíte škodlivé emise. V  případě, že přestanete používat tento výrobek tak se katalytický obal pomalu vytratí a  výhody vymizí.


Pokud máte platební kartu pro platbu přes internet  dá se objednávat i přes internet, je to výrazně levnější. Platba je odečtena v přepočtu z USD/Kč, doklad je vystaven v USD. Odkaz a návod k zaplacení na internetu zašlu. 


Pro více informací pište na e-mail: kaniadavid@seznam.cz

skype : david.kania  nebo telefonu: 776 047 159

TOPlist
Návštěvnost:   |  Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek